Piotrkowski Miesiąc Fotografii 2015 – podsumowanie

Szanowni Państwo

Z dniem wczorajszym tj. 30 kwietnia 2015 r., zakończył się Piotrkowski Miesiąc Fotografii. Było to 30 dni bogatych w wydarzenia takie jak wystawy fotograficzne, spotkania autorskie, wystawy multimedialne, fotospacery, kiermasz sztuki, warsztaty fotograficzne oraz giełda fotograficzna. Wszystkie te wydarzenia przygotowane zostały specjalnie z myślą o Państwu. Przez jeden miesiąc fotografowie jak i fotograficy zawładnęli Piotrkowem Trybunalski.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim, Administratorom Grupy Piotrków i Okolice w Obiektywie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim, Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim, Towarzystwu Fotograficznemu im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, Członkom Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery oraz wszystkim Państwu za wielką pomoc w współorganizowaniu wydarzeń, udział w wystawach i tym samym pomoc w propagowaniu tak pięknej sztuki jaką jest fotografia.

Z roku na rok Piotrkowski Miesiąc Fotografii zyskuje na sile, i niczym żagiel wypełniony wiatrem rozpędza statek po morzu sztuki, doznań wizualnych, odczuć estetyki i piękna. A to, iż statek ten płynie do przodu zawdzięcza właśnie Państwu.

Już teraz możemy powiedzieć, iż serdecznie zapraszamy Państwa na trzeci już Piotrkowski Miesiąc Fotografii w 2016 roku. Mamy już dwie niespodzianki, które zdradzimy dopiero za niecałe 11 miesięcy i jestem pewien iż przypadną one Państwu do gustu 🙂

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniach fotograficznych i dziękujemy za wszystkie cieple słowa, które dają nam sił do dalszych działań, których jeszcze w tym roku nie zabraknie 🙂

Członkowie Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery.

Share: