Spotkanie autorskie z Dariuszem Kołkiem Członkiem PTF Fcztery

Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery oraz Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z fotografikiem Dariuszem Kołkiem, które odbędzie się 25.04.2015 o godzinie 15:00 w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim ul. Dąbrowskiego 5. Tematem spotkania będzie fotografia Makro. Jest to kolejne wydarzenie w ramach Piotrkowskiego Miesiąca Fotografii 2015.

Bohater spotkania opowie o swojej pasji jaką jest fotografia, a w szczególności o jej maleńkiej części – makrofotografii. Podzieli się swoimi doświadczeniami z wykonywania tego typu zdjęć oraz przedstawi używany sprzęt. Od 2006 r. jest aktywnym członkiem Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. Współuczestniczył w organizowaniu wystaw zbiorowych Towarzystwa oraz jest autorem kilku wystaw indywidualnych. Swoje prace „makro” prezentował m.in.
w Piotrkowie Trybunalskim, Kijowie oraz w Radomsku. Od 2010 r. opiekuje się galerią „SCHODY” w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Jest „głodny fotografii”, ciągle zwiększa swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie oraz ustawicznie poszukuje nowych tematów i form wyrazu fotograficznego.

spotkanie autorskie darek kolek 2015

Share: