Fotospacer tematyczny – 04.04.2015

Witam.

W dniu wczorajszym odbył się pierwszy z fotospacerów zorganizowanych przez Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery oraz grupę Piotrków i Okolice w Obiektywie w ramach Piotrkowskiego Miesiąca Fotografii 2015.

Spotkało się 16 fotografów, którym postawione wyzwania fotograficzne stało się świetną zabawą do poszerzenia wiedzy, umiejętności jak i znajomości. Było słońce, deszcz, grad, wiatr, ciepło, zimno a i tak nie miało to znaczenia dla nas. Nikt się nie poddał 🙂  Fotografia to dla nas sens życia, sposób na zrozumienie Świata jak i lekcja pokory i wytrwałości.

Tematem fotospaceru były: odbicia, kontrasty oraz odblaski.

Z dzisiejszego fotospaceru stworzymy wystawę multimedialną, którą będzie można oglądać w Ośrodku Działań Artystycznych na ul. Sieradzkiej 8, od 08.04.2015 – 15.04.2015. Trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo nagrodzone! 🙂 

Serdecznie dziękujemy Wam za uczestnictwo 🙂

DLA UCZESTNIKÓW:
Proszę wszystkie osoby, które były na fotospacerze w dniu wczorajszym o przesłanie swoich 3 zdjęć wykonanych podczas fotospaceru z podpisem autora i w pełnej rozdzielczości na adres zigi83@interia.pl do 06.04.2015 włącznie.

Serdecznie podziękowania dla Dariusza Śmigielskiego za fotorelację. Następnym razem zapraszamy na dłużej do wspólnej zabawy 🙂

Następny fotospacer, a dokładniej Nocny plener fotograficzny w ramach Piotrkowskiego Miesiąca Fotografii 2015 odbędzie się 15.04.2015 o godzinie 19:00.

Ukazał się również artykuł o nas i naszej wspólnej akcji.

Pamiętajcie… Miesiąc kwiecień to czas w którym Piotrkowem Trybunalskim zawładnęli fotografowie jak i fotograficy 🙂      

fotospacer 04.04.2015

fot. Dariusz Śmigielski

Share: