Wystawa Łódzkiej Grupy Fotograficznej „4ART”

Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne  Fcztery serdecznie zaprasza na wystawę Łódzkiej Grupy Fotograficznej „4ART”.
Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 10 maja 2014 (tym razem w sobotę) o godz. 18.00 w Galerii Słonecznej w WSH Ul. Słoneczna 1 Piotrków Trybunalski. Po wystawie zapraszamy wszystkich chętnych na ognisko. Poniatów, Ul. Szkolna 11 (obowiązuje zasada: każdy przywozi to na co ma ochotę).

plakat 4art

Kasia.
Fotografia idzie u Niej w parze z sercem. Gdy trzyma w ręku aparat, cała reszta ważnych spraw przestaje istnieć. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła 11 lat temu od zdjęć kwiatów. Dziś swoją wrażliwość przelewa na portrety kobiet. Ewentualnie gdy w pobliżu nie znajdują się żadne kobiety Kasia fotografuje wszystko co znajdzie się w zasięgu jej aparatu.

Sławek.
Prezes Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków. CZŁONEK GRUPY FOTOGRAFICZNEJ 4ART. Fotograf od zawsze, urodził się z aparatem. W fotografii głównie fascynuje go człowiek jako jednostka i człowiek wraz z otaczającą go przestrzenią. Naturalne środowisko otaczające człowieka jako dialog pomiędzy naturą a przestrzenią zurbanizowaną.

Jarek.
Fotograf amator. Pasjonat. Osobowość. Artysta. Przyjaciel. Pierwszy raz sięgnął po aparat ok 10 lat temu, cały czas obserwuje i uczy siebie i nas patrzeć na to czego nie widzą inni.

Sebastian.
Swoją podróż z fotografią rozpoczął całkiem niedawno, bo około 2 lata temu. Przez większość tego czasu fotografował w Polsce południowej, z czego około 60 godzin spędził z aparatem na Jasnej Górze. Jego domeną jest fotoreportaż. Pasją- fotografia typu „Urbex”, czyli odwiedzanie z aparatem miejsc, które jedynie pozornie, chwile swojej świetności mają już za sobą. Z aparatem nie rozstaje się nawet podczas snu.

Share: