1911088 431795890285791 165301398 o   Zastosuj

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Cafe pod Migawką” !
1 marca naszym gościem będzie Rafał Głębowski.

Rafał Głębowski – rocznik 1973. Fotograf zawodowy oraz fotograf „wszystkiego dookoła” dla przyjemności. Mieszka i pracuje w Łodzi, z wykształcenia technik poligraf.
Od lat zafascynowany nowościami technologicznymi, głównie o tematyce foto/video.
Uczestnik oraz moderator kilku for fotograficznych.
Prowadzi blogi i strony związane z tematyką foto/video testowisko.pl, lenspro.pl (wraz z kolegą Darkiem Lenartowskim) na których to obnaża ewentualne wady testowanego sprzętu.
Jak tłumaczy, głównym celem prowadzenia stron testowisko.pl oraz lenspro.pl jest chęć pokazania możliwości testowanego sprzętu na zdjęciach, w realnych i typowych sytuacjach fotograficznych, a nie jak to ma miejsce na wielu innych portalach ich ocenę poprzez analizę tabel z danymi.
Jego wypowiedzi na temat fotografii i sprzętu foto, można było usłyszeć w radiu PIN oraz obejrzeć w Fotograficznym Programie „Bez Nazwy” dostępnym na stronie Bankier.pl

Podczas spotkania odbędzie się konkurs fotograficzny „W odbiciu” (np. odbicie w lustrze, w szybie, w wodzie). Prosimy o przyniesienie ze sobą swojego najlepszego zdjęcia (wydruk 20cmx30cm), które zostanie omówione i ocenione przez naszego gościa. Przyniesione fotografie będą prezentowane w galerii „Cafe pod Migawką” w Hotelu Staromiejskim do czasu kolejnego spotkania. Autor/ka najciekawszej fotografii spotkania zostanie nagrodzony/a upominkami od Fotojoker i Fotolenar.pl

 

Share: