Pra-,pra- pre-premiera wernisażu Wschód-Zachód

Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zaprasza na pra-,pra- pre-premierę wernisażu, wystawy poplenerowej III Międzynarodowych, Plenerowych Spotkań Fotograficznych Wschód-Zachód 2009, które odbyły się w dniach 08.06-12.06.2009 r.

Na wystawę zapraszamy do Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Sieradzkiej 8 w dniu 30.10.2009r.o godz.1800.

Bazą pleneru było gospodarstwo agroturystyczne w Krzętowie, terenem działań gminy powiatu radomszczańskiego i piotrkowskiego;
– Ręczno, Przedbórz, Wielgomłyny, Kobiele Wielkie i Żytno, a więc tereny niezurbanizowane, bogate przede wszystkim przyrodniczo i etnograficznie.

W spotkaniach plenerowych uczestniczyło 30 fotografików z 8-śmiu stowarzyszeń fotograficznych z Polski i zagranicy: (w tym m.in. członkowie ZPAF-u i stow.międzynarodowych FIAP, AFIAP)
– Prostir Photo UA,
– Chas UA,
– Obzor SK,
– Foto-klub Rzeczpospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Twórców Pl,
– Łódzkie Tow.Fotograficzne Pl,
– Jeleniogórskie Tow.Fotograficzne Pl,
– Euroregion NYSA,
– Tow.Fotograficzne w Radomsku im.E.Osterloffa Pl,
– Piotrkowskie Tow.Fotograficzne Fcztery Pl

Wystawa jest niezwykle duża, prezentuje ok 125 fotogramów aż 29 autorów. Tym razem wystawię towarzyszyć będzie po raz pierwszy, prezentacja multimedialna Katalogu wystawy, pozostałych prac autorów oraz film dok.pokazujący kulisy i przebieg pleneru.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: http://piotrkowianie.com
Share: